D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

"10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km- bez DDM" DEM-432XT je vysoce výkonný 1310nm single-modový 10G SFP+ transceiver s dosahem až 10km. Podporuje full-duplexní 10-gigabitové rychlosti na jednovidových (singlemode, SM) optickách vláknech. DEM-432XT vyhovuje standardu 802.3ae 10GBASE-LR a podporuje ř ... více
Objednací kód: 512027152
Kód výrobce: DEM-432XT
Výrobce: D-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 6 259 Kč
Cena s DPH: 7 573 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

"10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km- bez DDM"

DEM-432XT je vysoce výkonný 1310nm single-modový 10G SFP+ transceiver s dosahem až 10km. Podporuje full-duplexní 10-gigabitové rychlosti na jednovidových (singlemode, SM) optickách vláknech. DEM-432XT vyhovuje standardu 802.3ae 10GBASE-LR a podporuje řízení toku Full-duplex 802.3x Flow control. DEM-432XT poskytuje nezbytné zesílení signálu pro data, která mají být přenášena z portu do síťového optického kabelu a obráceně.

  • 10-Gigabit SFP+ transceiver pro jednovidová vlákna (Singlemode, SM)
  • 10GBase-LR, vlnová délka 1310nm
  • Max. dosah 10 km pro 9/125 µm SM vlákna
  • Duplexní LC konektor
-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 10 Gbps
Model a provedení
Optika Ano