MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx1550/ Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC,DDM

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/ Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporu ... více
Objednací kód: 52607329073
Kód výrobce: ML-S5531out-3
Výrobce: MAXLINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 175 Kč
Cena s DPH: 211 Kč
Porovnání Oblíbené

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". LC konektor v modulu má broušení typu UPC. Průmyslová verze SFP modulu se liší od běžného lepšími součástkami a lepším rozsahem provozních teplot, které jsou od -40°C do +85°C.

Specifikace
Optika
Formát*
SFP
Pro typ kabelu

  • Single Mode

Přenosová rychlost

  • 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]

  • 1550 / 1310

Dosah [km]

  • 3

Typ přenosu

  • WDM

Typ broušení

  • UPC

Vysílací výkon [dBm]

  • -9 až -3

Přijímací citlivost [dBm]

  • -21

Konektory a rozhraní
Optické konektory

  • (1) LC

Fyzické charakteristiky
Provozní teplota [°C]

  • -40 až 85

Obecné
Kompatibilita

  • Univerzální

Software
DDMI - diagnostika

  • Ano
-|CZ|SK|EN