• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • zrušit

    Počet LAN portů

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

  • Konektivita

D-LINK - Optické moduly

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
512027136 D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, 10-pack na objednávku 5 864 Kč
512027137 D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to1000BaseSX, 550m, 10-pack na objednávku 4 801 Kč
512027138 D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/ 300m, 10-pack na objednávku 21 199 Kč
512027139 D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km, 10-pack na objednávku 37 214 Kč
512024242 D-Link DEM-QX10Q-LR4 - 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km na objednávku 65 045 Kč
512024243 D-Link DEM-QX01Q-SR4 - 40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M na objednávku 10 009 Kč
5120272903 D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX na objednávku 3 605 Kč
512027159 D-Link DEM-410T SFP+ 10GBASE T Copper Transceiver na objednávku 5 840 Kč
512027158 D-Link DIS-S302SX 1port MiniGBIC SFP to 1000BaseSX na objednávku 4 505 Kč
512027157 D-Link DGS-712 SFP 1000BASE-T RJ-45 Copper Transceiver na objednávku 1 416 Kč
512027133 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all na objednávku 4 262 Kč
512027151 D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/ 300m na objednávku 4 171 Kč
512027152 D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km na objednávku 7 573 Kč
51202710 D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT na cestě, upřesníme 1 122 Kč
51202709 D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) na objednávku 1 568 Kč